LP38842S-1.5/NOPB
Part Number:
LP38842S-1.5/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-5
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera RoHS / RoHS
Dostępna Ilość:
19290 Pieces
Arkusz danych:
LP38842S-1.5/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP38842S-1.5/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.5V
Napięcie - Wejście:Up to 5.5V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.115V @ 1.5A
Dostawca urządzeń Pakiet:DDPAK/TO-263-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Inne nazwy:*LP38842S-1.5/NOPB
LP38842S15NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LP38842S-1.5/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Opis:IC REG LDO 1.5V 1.5A TO263-5
Obecny - Wyjście:1.5A