LP3881ET-1.8/NOPB
Part Number:
LP3881ET-1.8/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.8V 0.8A TO220-5
Arkusz danych:
LP3881ET-1.8/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3881ET-1.8/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.8V
Napięcie - Wejście:Up to 5.5V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.075V @ 800mA
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-220-5 Formed Leads
Inne nazwy:*LP3881ET-1.8
*LP3881ET-1.8/NOPB
LP3881ET-1.8
LP3881ET-1.8-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LP3881ET-1.8/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 800mA TO-220-5
Opis:IC REG LDO 1.8V 0.8A TO220-5
Obecny - Wyjście:800mA