LP2988AIM-3.8/NOPB
Part Number:
LP2988AIM-3.8/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 3.8V 0.2A 8SOIC
Arkusz danych:
LP2988AIM-3.8/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP2988AIM-3.8/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.8V
Napięcie - Wejście:Up to 16V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.18V @ 200mA
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SOIC
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tube
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Inne nazwy:*LP2988AIM-3.8
*LP2988AIM-3.8/NOPB
LP2988AIM-3.8
LP2988AIM-3.8-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Numer części producenta:LP2988AIM-3.8/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.8V 200mA 8-SOIC
Opis:IC REG LDO 3.8V 0.2A 8SOIC
Obecny - Wyjście:200mA
Obecny - Limit (Min):250mA