LP2985AIM5X-3.3/NOPB
Part Number:
LP2985AIM5X-3.3/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 3.3V 0.15A SOT23-5
Arkusz danych:
LP2985AIM5X-3.3/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP2985AIM5X-3.3/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 16V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.28V @ 150mA
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-23-5
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SC-74A, SOT-753
Inne nazwy:*LP2985AIM5X-3.3/NOPB
LP2985AIM5X-3.3/NOPBTR
LP2985AIM5X33NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:LP2985AIM5X-3.3/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 150mA SOT-23-5
Opis:IC REG LDO 3.3V 0.15A SOT23-5
Obecny - Wyjście:150mA