LP2985AIM5-4.7/NOPB
Part Number:
LP2985AIM5-4.7/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 4.7V 0.15A SOT23-5
Arkusz danych:
LP2985AIM5-4.7/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP2985AIM5-4.7/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:4.7V
Napięcie - Wejście:Up to 16V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.28V @ 150mA
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-23-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SC-74A, SOT-753
Inne nazwy:LP2985AIM5-4.7
LP2985AIM5-4.7/NOPBTR
LP2985AIM5-4.7TR
LP2985AIM5-4.7TR-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LP2985AIM5-4.7/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 4.7V 150mA SOT-23-5
Opis:IC REG LDO 4.7V 0.15A SOT23-5
Obecny - Wyjście:150mA