Kupować LP2967ITP-2833/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 2.8V, 3.3V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 2.1 V ~ 16 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.24V @ 150mA |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-uSMD |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-UFBGA |
| Inne nazwy: | *LP2967ITP-2833 LP2967ITP-2833 LP2967ITP-2833/NOPBTR LP2967ITP-2833NOPB LP2967ITP-2833NOPBTR LP2967ITP-2833NOPBTR-ND LP2967ITP-2833TR LP2967ITP-2833TR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | LP2967ITP-2833/NOPB |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V, 3.3V 150mA 8-uSMD |
| Opis: | IC REG LDO 2.8V/3.3V 0.15A 8USMD |
| Obecny - Wyjście: | 150mA |
| Obecny - Limit (Min): | 200mA |
| Email: | [email protected] |