LM2940SX-12/NOPB
Part Number:
LM2940SX-12/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 12V 1A DDPAK
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera RoHS / RoHS
Dostępna Ilość:
19609 Pieces
Arkusz danych:
LM2940SX-12/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM2940SX-12/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:12V
Napięcie - Wejście:13.6 V ~ 26 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.5V @ 1A
Dostawca urządzeń Pakiet:DDPAK/TO-263-3
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
Inne nazwy:*LM2940SX-12/NOPB
LM2940SX-12/NOPBTR
LM2940SX12NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:LM2940SX-12/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 1A DDPAK/TO-263-3
Opis:IC REG LDO 12V 1A DDPAK
Obecny - Wyjście:1A