Kupować LM2937ESX-3.3/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 3.3V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 4.75 V ~ 26 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DDPAK/TO-263-3 |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Inne nazwy: | *LM2937ESX-3.3/NOPB LM2937ESX33NOPB |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LM2937ESX-3.3/NOPB |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 500mA DDPAK/TO-263-3 |
| Opis: | IC REG LDO 3.3V 0.5A DDPAK |
| Obecny - Wyjście: | 500mA |