LM2853MHX-3.3
Part Number:
LM2853MHX-3.3
Producent:
Opis:
IC REG BUCK 3.3V 3A SYNC 14TSSOP
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19308 Pieces
Arkusz danych:
LM2853MHX-3.3.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM2853MHX-3.3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):3.3V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście (Min):3V
Napięcie - wejściowa (maks):5.5V
topologia:Buck
synchroniczny prostownik:Yes
Dostawca urządzeń Pakiet:14-HTSSOP
Seria:SIMPLE SWITCHER®
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ wyjścia:Fixed
Konfiguracja wyjściowa:Positive
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LM2853MHX-3.3
Funkcjonować:Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie:550kHz
Rozszerzony opis:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Opis:IC REG BUCK 3.3V 3A SYNC 14TSSOP
Obecny - Wyjście:3A