LM2852YMXAX-1.8/NOPB
Part Number:
LM2852YMXAX-1.8/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG BUCK 1.8V 2A SYNC 14TSSOP
Arkusz danych:
LM2852YMXAX-1.8/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM2852YMXAX-1.8/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):1.8V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście (Min):2.85V
Napięcie - wejściowa (maks):5.5V
topologia:Buck
synchroniczny prostownik:Yes
Dostawca urządzeń Pakiet:14-HTSSOP
Seria:SIMPLE SWITCHER®
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ wyjścia:Fixed
Konfiguracja wyjściowa:Positive
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LM2852YMXAX-1.8/NOPB
Funkcjonować:Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie:500kHz
Rozszerzony opis:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Opis:IC REG BUCK 1.8V 2A SYNC 14TSSOP
Obecny - Wyjście:2A