Kupować LM2759SDX/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 2.7V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 5.5V |
| Napięcie - Wyjście: | 2 V ~ 4 V |
| Rodzaj: | DC DC Regulator |
| topologia: | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 12-WSON (3x3) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | 296-45543-6 |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | LM2759SDX/NOPB |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | 1MHz |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) I²C Dimming 1A (Flash) 12-WSON (3x3) |
| Ściemnianie: | I²C |
| Opis: | IC LED DRVR RGLTR DIM 1A 12WSON |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 1A (Flash) |
| Aplikacje: | Camera Flash |
| Email: | [email protected] |