LM2575-12YWM-TR
Part Number:
LM2575-12YWM-TR
Producent:
Micrel / Microchip Technology
Opis:
IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC
Arkusz danych:
LM2575-12YWM-TR.pdf
Wprowadzenie
Kupować LM2575-12YWM-TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):12V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście (Min):4V
Napięcie - wejściowa (maks):40V
topologia:Buck
synchroniczny prostownik:No
Dostawca urządzeń Pakiet:24-SOIC
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ wyjścia:Fixed
Konfiguracja wyjściowa:Positive
Inne nazwy:LM2575-12YWM TR
LM2575-12YWM TR-ND
LM2575-12YWMTR
LM2575-12YWMTR-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:LM2575-12YWM-TR
Funkcjonować:Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie:52kHz
Rozszerzony opis:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Opis:IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC
Obecny - Wyjście:1A