LGU2W820MELA
LGU2W820MELA
Part Number:
LGU2W820MELA
Opis:
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
1.LGU2W820MELA.pdf2.LGU2W820MELA.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGU2W820MELA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:LGU
tętnienia prądu:640mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-2847
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:25 Weeks
Numer części producenta:LGU2W820MELA
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
Rozszerzony opis:82µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Pojemność:82µF