LGU2W181MELZ
LGU2W181MELZ
Part Number:
LGU2W181MELZ
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
1.LGU2W181MELZ.pdf2.LGU2W181MELZ.pdf
Wprowadzenie
Kupować LGU2W181MELZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:LGU
tętnienia prądu:1A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-2858
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:23 Weeks
Numer części producenta:LGU2W181MELZ
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.969" (50.00mm)
Rozszerzony opis:180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Pojemność:180µF