LAQ2P151MELZ25
LAQ2P151MELZ25
Part Number:
LAQ2P151MELZ25
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 150UF 20% 220V SNAP
Arkusz danych:
1.LAQ2P151MELZ25.pdf2.LAQ2P151MELZ25.pdf
Wprowadzenie
Kupować LAQ2P151MELZ25 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:220V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:LAQ
tętnienia prądu:650mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:493-7580
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:LAQ2P151MELZ25
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:150µF 220V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 150UF 20% 220V SNAP
Pojemność:150µF