Kupować LAN9215-MZP z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3.3V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 100-LFBGA (10x10) |
| standardy: | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Seria: | - |
| Protokół: | Ethernet |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 100-LFBGA |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | LAN9215-MZP |
| Berło: | Parallel |
| Funkcjonować: | Controller |
| Rozszerzony opis: | Ethernet Controller 10/100 Base-T/TX PHY Parallel Interface 100-LFBGA (10x10) |
| Opis: | IC CONTROLLER ETHERNET 100LFBGA |
| Obecny - Dostawa: | 40mA |
| Email: | [email protected] |