Kupować LA70P9004 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 700V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 700V |
| Rozmiar / Wymiar: | - |
| Seria: | POWR-GARD® LA70P |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Inne nazwy: | LA70P900-4 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Bolt Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | LA70P9004 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CARTRIDGE 900A 700VAC/VDC |
| Aktualna ocena: | 900A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 200kA AC, 100kA DC |
| Zatwierdzenia: | - |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |