Kupować L201E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 200V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 2V |
| triaka: | Logic - Sensitive Gate |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-92 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | L201E3 |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 1A Through Hole TO-92 |
| Opis: | TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92 |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 1A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 16.7A, 20A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 5mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 3mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |