Kupować L17T175.T z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 170V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.000" Dia x 1.157" L (25.40mm x 29.40mm) |
| Seria: | POWR-GARD® L17T |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Inne nazwy: | L17T175 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Bolt Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | L17T175.T |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 175A 170VDC CYLINDR |
| Aktualna ocena: | 175A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 100kA |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, UR |
| Aplikacje: | Telecom |
| Email: | [email protected] |