L12J1R5E
Part Number:
L12J1R5E
Producent:
Ohmite
Opis:
RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 12W
Arkusz danych:
L12J1R5E.pdf
Wprowadzenie
Kupować L12J1R5E z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±400ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
Seria:270
Oporność (Ohm):1.5
Moc (W):12W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Tubular
Inne nazwy:OHL12J1R5E
OHL12J1R5E-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 350°C
element mocowania:Brackets (not included)
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:L12J1R5E
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 12W