Kupować KSZ8873FLL z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 64-LQFP (10x10) |
| standardy: | 100 Base-FX PHY |
| Seria: | - |
| Protokół: | Ethernet |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 64-LQFP |
| Inne nazwy: | 576-3631 KSZ8873FLL-ND |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | KSZ8873FLL |
| Berło: | I²C, SPI |
| Funkcjonować: | Switch |
| Rozszerzony opis: | Ethernet Switch 100 Base-FX PHY I²C, SPI Interface 64-LQFP (10x10) |
| Opis: | IC ETHERNET SW 3PORT 64LQFP |
| Obecny - Dostawa: | 115mA |
| Email: | [email protected] |