JANTXV2N5238
JANTXV2N5238
Part Number:
JANTXV2N5238
Opis:
TRANS NPN 170V 10A TO5
Dostępna Ilość:
12061 Pieces
Arkusz danych:
JANTXV2N5238.pdf
Wprowadzenie
Kupować JANTXV2N5238 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):170V
Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC:2.5V @ 1A, 10A
Typ tranzystora:NPN
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-5
Seria:Military, MIL-PRF-19500/394
Moc - Max:1W
Opakowania:Bulk
Package / Case:TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
Inne nazwy:1086-21040
1086-21040-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 200°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:JANTXV2N5238
Częstotliwość - Transition:-
Rozszerzony opis:Bipolar (BJT) Transistor NPN 170V 10A 1W Through Hole TO-5
Opis:TRANS NPN 170V 10A TO5
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce:40 @ 5A, 5V
Obecny - Collector odcięcia (Max):10µA
Obecny - Collector (Ic) (maks):10A