JANTXV2N5153L
JANTXV2N5153L
Part Number:
JANTXV2N5153L
Opis:
TRANS PNP 80V 2A TO5
Dostępna Ilość:
18492 Pieces
Arkusz danych:
JANTXV2N5153L.pdf
Wprowadzenie
Kupować JANTXV2N5153L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):80V
Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC:1.5V @ 500mA, 5A
Typ tranzystora:PNP
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-5
Seria:Military, MIL-PRF-19500/545
Moc - Max:1W
Opakowania:Bulk
Package / Case:TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
Inne nazwy:1086-21023
1086-21023-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 200°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:JANTXV2N5153L
Częstotliwość - Transition:-
Rozszerzony opis:Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 2A 1W Through Hole TO-5
Opis:TRANS PNP 80V 2A TO5
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce:70 @ 2.5A, 5V
Obecny - Collector odcięcia (Max):50µA
Obecny - Collector (Ic) (maks):2A