Kupować JANTX2N2329U4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 400V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 800mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | U4 |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/276 |
| Rodzaj SCR: | Standard Recovery |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 3-SMD, No Lead |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JANTX2N2329U4 |
| Rozszerzony opis: | SCR 400V Standard Recovery Surface Mount U4 |
| Opis: | SCR 400V 3SMD |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | - |
| Obecny - Off State (max): | 10µA |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 15A @ 60Hz |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 2mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 200µA |
| Email: | [email protected] |