JANTX1N6631US
Part Number:
JANTX1N6631US
Producent:
Microsemi
Opis:
DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A D5B
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19410 Pieces
Arkusz danych:
JANTX1N6631US.pdf
Wprowadzenie
Kupować JANTX1N6631US z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.6V @ 1.4A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):1100V (1.1kV)
Dostawca urządzeń Pakiet:D-5B
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:Military, MIL-PRF-19500/590
Odwrócona Recovery Time (TRR):60ns
Opakowania:Bulk
Package / Case:E-MELF
Inne nazwy:1086-20002
1086-20002-MIL
Temperatura pracy - złącze:-65°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:JANTX1N6631US
Rozszerzony opis:Diode Standard 1100V (1.1kV) 1.4A Surface Mount D-5B
Typ diody:Standard
Opis:DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A D5B
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:4µA @ 1100V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):1.4A
Pojemność @ VR F:40pF @ 10V, 1MHz