Kupować JAN2N3439 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 350V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 500mV @ 4mA, 50mA |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-39 (TO-205AD) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/368 |
| Moc - Max: | 800mW |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-205AD, TO-39-3 Metal Can |
| Inne nazwy: | 1086-2343 1086-2343-MIL |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 22 Weeks |
| Numer części producenta: | JAN2N3439 |
| Częstotliwość - Transition: | - |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 350V 1A 800mW Through Hole TO-39 (TO-205AD) |
| Opis: | TRANS NPN 350V 1A |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 40 @ 20mA, 10V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 2µA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 1A |
| Email: | [email protected] |