Kupować JAN1N6336US z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz): | 33V |
|---|---|
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.4V @ 1A |
| Tolerancja: | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | B, SQ-MELF |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/533 |
| Moc - Max: | 500mW |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | SQ-MELF, B |
| Inne nazwy: | 1086-19898 1086-19898-MIL |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | JAN1N6336US |
| Impedancja (Max) (Zzt): | 40 Ohm |
| Rozszerzony opis: | Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount B, SQ-MELF |
| Opis: | DIODE ZENER 33V 500MW B-SQ MELF |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 50nA @ 25V |
| Email: | [email protected] |