Kupować JAN1N6119 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Reverse patowa (typ): | 27.4V |
|---|---|
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp: | 52.4V |
| Napięcie - podziały (min): | 32.49V |
| Rodzaj: | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Axial |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/516 |
| Ochrona linii zasilających: | No |
| Moc - Peak Pulse: | 500W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | B, Axial |
| Inne nazwy: | 1086-19465 1086-19465-MIL |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JAN1N6119 |
| Opis: | TVS DIODE 27.4VWM BPKG AXIAL |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 9.5A |
| Pojemność @ Częstotliwość: | - |
| Kanały dwukierunkowe: | 1 |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |