Kupować ISL9491AERZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 11 V ~ 16 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 8 V ~ 11 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-QFN (4x4) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-VQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | ISL9491AERZ |
| Rozszerzony opis: | - Converter, Satellite Set-Top Box Designs Voltage Regulator IC 1 Output 16-QFN (4x4) |
| Opis: | IC REG SGL LNB CONTROL 16QFN |
| Aplikacje: | Converter, Satellite Set-Top Box Designs |
| Email: | [email protected] |