IPB60R125CP
IPB60R125CP
Part Number:
IPB60R125CP
Producent:
International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis:
MOSFET N-CH 600V 25A TO263
Arkusz danych:
IPB60R125CP.pdf
Wprowadzenie
Kupować IPB60R125CP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:3.5V @ 1.1mA
Vgs (maks.):±20V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:PG-TO263-3-2
Seria:CoolMOS™
RDS (Max) @ ID, Vgs:125 mOhm @ 16A, 10V
Strata mocy (max):208W (Tc)
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy:IPB60R125CP-ND
IPB60R125CPATMA1
IPB60R125CPTR
SP000297368
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:IPB60R125CP
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:2500pF @ 100V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:70nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 600V 25A (Tc) 208W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3-2
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):600V
Opis:MOSFET N-CH 600V 25A TO263
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:25A (Tc)