Kupować INA134UA/2K5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Class AB |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-SOIC |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ wyjścia: | 1-Channel (Mono) |
| Inne nazwy: | 296-46093-2 INA134UA/2K5-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maksymalna moc wyjściowa x Kanały @ obciążenia: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | INA134UA/2K5 |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class AB 8-SOIC |
| Opis: | IC AUDIO DIFF LINE RCVR 8-SOIC |
| Email: | [email protected] |