Kupować HVR6800007503JAC00 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±5% |
|---|---|
| Współczynnik temperaturowy: | ±200ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Axial |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.205" Dia x 0.657" L (5.20mm x 16.70mm) |
| Seria: | HVR68 |
| Oporność (Ohm): | 750k |
| Moc (W): | 1W |
| Opakowania: | Tape & Box (TB) |
| Package / Case: | Axial |
| Inne nazwy: | 2306 244 13754 230624413754 5073HV750K0J08AFX PPC1J750KTB |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń: | 2 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | HVR6800007503JAC00 |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| cechy: | Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 750k Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film |
| Opis: | RES 750K OHM 1W 5% AXIAL |
| Kompozycja: | Metal Film |
| Email: | [email protected] |