Kupować HM50-220KLF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | - |
|---|---|
| Tolerancja: | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Axial |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | HM50 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Axial |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | - |
| Numer części producenta: | HM50-220KLF |
| Indukcyjność: | 22µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Częstotliwość - Test: | 1kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | - |
| Rozszerzony opis: | 22µH Unshielded Inductor 2.23A 50 mOhm Max Axial |
| Opis: | FIXED IND 22UH 2.23A 50 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 50 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 2.23A |
| Obecny - Nasycenie: | 2.7A |
| Email: | [email protected] |