Kupować HFA3127RZ96 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 12V |
|---|---|
| Typ tranzystora: | 5 NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-QFN (3x3) |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 150mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | 175°C (TJ) |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | 3.5dB @ 1GHz |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | HFA3127RZ96 |
| Zdobyć: | - |
| Częstotliwość - Transition: | 8GHz |
| Rozszerzony opis: | RF Transistor 5 NPN 12V 65mA 8GHz 150mW Surface Mount 16-QFN (3x3) |
| Opis: | IC TRANS ARRAY 5X NPN 16-QFN |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 40 @ 10mA, 2V |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 65mA |
| Email: | [email protected] |