Kupować HD1760JL z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 800V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 2V @ 4.5A, 18A |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-264 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 200W |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-264-3, TO-264AA |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | HD1760JL |
| Częstotliwość - Transition: | - |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 800V 36A 200W Through Hole TO-264 |
| Opis: | TRANS NPN 800V 36A TO-264 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 5 @ 18A, 5V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 200µA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 36A |
| Email: | [email protected] |