HC3-H-DC110V
HC3-H-DC110V
Part Number:
HC3-H-DC110V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 110V
Arkusz danych:
HC3-H-DC110V.pdf
Wprowadzenie
Kupować HC3-H-DC110V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):88 VDC
Wyłącz napięcie (Min):11 VDC
Termination Style:Plug In
przełączanie napięcia:250VAC - Max
Seria:HC
Czas Release:5ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 70°C
Czas zadziałania:10ms
Rodzaj mocowania:Socketable
Numer części producenta:HC3-H-DC110V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Socketable
Opis:RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 110V
Kontakt Ocena (prąd stały):7A
Materiał styków:Silver Alloy
Formularz kontaktowy:3PDT (3 Form C)
Napięcie cewki:110VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:10 kOhms
cewka zasilania:1 W
Aktualny Coil:10mA