HC1-HP-AC24V
HC1-HP-AC24V
Part Number:
HC1-HP-AC24V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Arkusz danych:
HC1-HP-AC24V.pdf
Wprowadzenie
Kupować HC1-HP-AC24V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):19.2 VAC
Wyłącz napięcie (Min):7.2 VAC
Termination Style:PC Pin
przełączanie napięcia:250VAC - Max
Seria:HC
Czas Release:10ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
Inne nazwy:255-1908
HC1-HP-AC24V-ND
temperatura robocza:-50°C ~ 70°C
Czas zadziałania:10ms
Rodzaj mocowania:Through Hole
Numer części producenta:HC1-HP-AC24V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VAC Coil Through Hole
Opis:RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Kontakt Ocena (prąd stały):10A
Materiał styków:Silver Alloy
Formularz kontaktowy:SPDT (1 Form C)
Napięcie cewki:24VAC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:-
cewka zasilania:1.2 VA
Aktualny Coil:50mA