Kupować FN3359-800-99 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase): | 520V |
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral): | 300V |
| Napięcie znamionowe AC: | - |
| Termination Style: | Terminal Post |
| Seria: | FN 3359 |
| Inne nazwy: | 801-197 806187 817-1415 FN3359 - 800-99 FN335980099 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | FN3359-800-99 |
| Indukcyjność: | - |
| Częstotliwość - działanie: | DC ~ 60Hz |
| Rodzaj filtra: | Three Phase (Delta) |
| Opis: | LINE FILTER 800A CHASSIS MOUNT |
| Aktualny, bieżący: | 800A |
| Konfiguracja: | Three Stage |
| Zatwierdzenia: | cURus, ENEC |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |