Kupować FN3280H-160-40 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase): | 520V |
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral): | 300V |
| Napięcie znamionowe AC: | 480V |
| Termination Style: | Terminal Post |
| Seria: | FN 3280 |
| Inne nazwy: | 800-170 801872 817-1407 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | FN3280H-160-40 |
| Indukcyjność: | - |
| Częstotliwość - działanie: | DC ~ 60Hz |
| Rodzaj filtra: | Three Phase (Wye) |
| Opis: | LINE FILTER 480VAC 160A CHASS |
| Aktualny, bieżący: | 160A |
| Konfiguracja: | Two Stage |
| Zatwierdzenia: | CSA, ENEC, UR |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |