Kupować FDC6432SH z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3V @ 1mA |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SuperSOT™-6 |
| Seria: | PowerTrench®, SyncFET™ |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 90 mOhm @ 2.4A, 10V |
| Moc - Max: | 700mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | FDC6432SH |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 270pF @ 15V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 3.5nC @ 5V |
| Rodzaj FET: | N and P-Channel |
| Cecha FET: | Logic Level Gate |
| Rozszerzony opis: | Mosfet Array N and P-Channel 30V, 12V 2.4A, 2.5A 700mW Surface Mount SuperSOT™-6 |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 30V, 12V |
| Opis: | MOSFET N/P-CH 30V/12V SSOT-6 |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 2.4A, 2.5A |
| Email: | [email protected] |