ESR18EZPJ6R2
ESR18EZPJ6R2
Part Number:
ESR18EZPJ6R2
Producent:
LAPIS Semiconductor
Opis:
RES SMD 6.2 OHM 5% 1/3W 1206
Arkusz danych:
ESR18EZPJ6R2.pdf
Wprowadzenie
Kupować ESR18EZPJ6R2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:1206
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:ESR
Oporność (Ohm):6.2
Moc (W):0.333W, 1/3W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Inne nazwy:RHM6.2ITR
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:ESR18EZPJ6R2
Wysokość - Siedzą (Max):0.026" (0.65mm)
cechy:Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:6.2 Ohm ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Opis:RES SMD 6.2 OHM 5% 1/3W 1206