ERA-8ARB182V
ERA-8ARB182V
Part Number:
ERA-8ARB182V
Opis:
RES SMD 1.8K OHM 0.1% 1/4W 1206
Arkusz danych:
1.ERA-8ARB182V.pdf2.ERA-8ARB182V.pdf3.ERA-8ARB182V.pdf4.ERA-8ARB182V.pdf
Wprowadzenie
Kupować ERA-8ARB182V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±0.1%
Współczynnik temperaturowy:±10ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:1206
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:ERA-8A
Oporność (Ohm):1.8k
Moc (W):0.25W, 1/4W
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Inne nazwy:P1.8KCSDKR
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Numer części producenta:ERA-8ARB182V
Wysokość - Siedzą (Max):0.028" (0.70mm)
cechy:Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1.8k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
Opis:RES SMD 1.8K OHM 0.1% 1/4W 1206