ERA-6ARB112V
ERA-6ARB112V
Part Number:
ERA-6ARB112V
Opis:
RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Arkusz danych:
1.ERA-6ARB112V.pdf2.ERA-6ARB112V.pdf3.ERA-6ARB112V.pdf4.ERA-6ARB112V.pdf5.ERA-6ARB112V.pdf
Wprowadzenie
Kupować ERA-6ARB112V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±0.1%
Współczynnik temperaturowy:±10ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0805
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria:ERA-6A
Oporność (Ohm):1.1k
Moc (W):0.125W, 1/8W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Inne nazwy:ERA-6ARB112P
ERA6ARB112V
P1.1KBFTR
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Numer części producenta:ERA-6ARB112V
Wysokość - Siedzą (Max):0.024" (0.60mm)
cechy:Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1.1k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
Opis:RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/8W 0805