ERA-3ARB393V
ERA-3ARB393V
Part Number:
ERA-3ARB393V
Opis:
RES SMD 39K OHM 0.1% 1/10W 0603
Arkusz danych:
1.ERA-3ARB393V.pdf2.ERA-3ARB393V.pdf3.ERA-3ARB393V.pdf4.ERA-3ARB393V.pdf5.ERA-3ARB393V.pdf
Wprowadzenie
Kupować ERA-3ARB393V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±0.1%
Współczynnik temperaturowy:±10ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0603
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria:ERA-3A
Oporność (Ohm):39k
Moc (W):0.1W, 1/10W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Inne nazwy:ERA-3ARB393P
ERA3ARB393V
P39KBDTR
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Numer części producenta:ERA-3ARB393V
Wysokość - Siedzą (Max):0.022" (0.55mm)
cechy:Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:39k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
Opis:RES SMD 39K OHM 0.1% 1/10W 0603