Kupować EMIF06-USD05F3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | - |
|---|---|
| wartości: | R = 40 Ohm, C = 11pF |
| Rodzaj: | Low Pass |
| Technologia: | RLC |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.062" L x 0.062" W (1.57mm x 1.57mm) |
| Seria: | EMIF |
| Resistance - Kanał (Ohm): | 40 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 15-UFBGA, FCBGA |
| Inne nazwy: | 497-14995-2 |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 6 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | EMIF06-USD05F3 |
| Wysokość: | 0.022" (0.55mm) |
| filtr Kolejność: | 3rd |
| Rozszerzony opis: | RLC EMI Filter 3rd Order Low Pass 6 Channel R = 40 Ohm, C = 11pF 15-UFBGA, FCBGA |
| Ochrona ESD: | Yes |
| Opis: | FILTER RLC 40 OHM/11PF ESD SMD |
| Aktualny, bieżący: | - |
| Center / częstotliwość graniczna filtru: | 300MHz (Cutoff) |
| tłumienie Wartość: | -30dB @ 900MHz |
| Aplikacje: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |