Kupować EL5221CWZ-T7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±): | 4.5 V ~ 16.5 V, ±2.25 V ~ 8.25 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście offset: | 2mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-23-6 |
| Szybkość narastania: | 10 V/µs |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SOT-23-6 |
| Typ wyjścia: | Rail-to-Rail |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Numer części producenta: | EL5221CWZ-T7 |
| Rozszerzony opis: | Buffer Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-6 |
| Opis: | IC OPAMP BUFFER 12MHZ SOT23-6 |
| Obecny - Dostawa: | 500µA |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 120mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe: | 2nA |
| Amplifier Type: | Buffer |
| 3dB Pasmo: | 12MHz |
| Email: | [email protected] |