Kupować EG01CV1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 3.3V @ 500mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 1000V (1kV) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 100ns |
| Opakowania: | Tape & Box (TB) |
| Package / Case: | Axial |
| Inne nazwy: | EG01CV1 DK EG01CV1-ND EG01CV1TB EG01CV1TR EG01CV1TR-ND |
| Temperatura pracy - złącze: | -40°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | EG01CV1 |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 1000V (1kV) 500mA Through Hole |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 1KV 500MA AXIAL |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 50µA @ 1000V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 500mA |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |