Kupować ECK-D3D392KBP z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Tolerancja: | ±10% |
| Grubość (maks): | - |
| Współczynnik temperaturowy: | Y5P (B) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Seria: | KBP |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Inne nazwy: | ECKD3D392KBP P4493A |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ECK-D3D392KBP |
| Lead Style: | Straight |
| Główny odstęp: | 0.394" (10.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| cechy: | High Voltage |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 3900pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc |
| Opis: | CAP CER 3900PF 2KV Y5P RADIAL |
| Pojemność: | 3900pF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |