ECK-D3D152KBP
ECK-D3D152KBP
Part Number:
ECK-D3D152KBP
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP CER 1500PF 2KV Y5P RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17960 Pieces
Arkusz danych:
ECK-D3D152KBP.pdf
Wprowadzenie
Kupować ECK-D3D152KBP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:2000V (2kV)
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:Y5P (B)
Rozmiar / Wymiar:0.472" Dia (12.00mm)
Seria:KBP
oceny:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Disc
Inne nazwy:ECKD3D152KBP
P4488A
temperatura robocza:-25°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:ECK-D3D152KBP
Lead Style:Straight
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:High Voltage
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1500pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Opis:CAP CER 1500PF 2KV Y5P RADIAL
Pojemność:1500pF