ECA-2GHG2R2B
ECA-2GHG2R2B
Part Number:
ECA-2GHG2R2B
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Arkusz danych:
ECA-2GHG2R2B.pdf
Wprowadzenie
Kupować ECA-2GHG2R2B z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:NHG
tętnienia prądu:30mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:ECA-2GHG2R2B-ND
ECA2GHG2R2B
P19568TB
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:ECA-2GHG2R2B
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:2.2µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Pojemność:2.2µF